Přeskočit na obsah

U námi dodávaných kuchyní na míru klademe velký důraz na funkčnost a kvalitu výsledného řešení. Kuchyně navrhujeme ve 3D provedení, dle Vašich požadavků a námi doporučených zkušeností. Můžete si vybrat z široké řady materiálů, povrchů a doplňků.

Plynulá práce, pohodlí v kuchyni, dostatek úložného prostoru a vysoký komfort pohybu je pro nás důležitý, a proto do našich kuchyní dodáme výrobky firmy Blum, na které je doživotní záruka.

Pokud budete mít zájem, rádi Vám poradíme s výběrem spotřebičů od renomovaných výrobců. Spotřebiče dovezeme a namontujeme.

Kuchyň si zaměříme přesně ve Vašem prostoru a až poté začneme s výrobou. Dodací lhůty našich kuchyní jsou po dohodě se zakazníkem

Základem kuchyňské linky je korpus. Pro výrobu se využívají převážně LTD laminátové desky. Lamino je velice trvanlivý, stálobarevný a odolný materiál, který je dostupný v široké škále barevných odstínů. Korpusy olepujeme kvalitními tvrzenými ABS hranami zaručující dlouhou životnost skříněk.

   LAMINO

Lamino je dřevotřísková deska potažená folií v různých dekorech. Musejí být vždy olepená ABS hranou a nelze je tvarovat. Na trhu jsou k dispozici stovky dekorů (dřevěných, barevných, vzorových) a tak se fantazii meze nekladou. U nás nejste omezeni ani rozměry.

   FOLIOVANÁ

Foliovaná MDF dvířka patří k tomu nejlepšímu co si můžete do kuchyně pořídit. Jsou plošně frézovaná, povrchově upravená PVC nebo PP fólií a dají se tvarovat. Můžete je najít v provedení standardní, matné, lesklé, patina. Folie se dobře udržuje a věrně imituje dřevo.

   LAKOVANÁ

Dvířka z vysokého lesku patří k hitu poslední doby. Mezi častá uplatnění vysokého lesku patří kombinování s foliovanými dvířky. Kuchyň tak dostane moderní vzhled a odlehčení díky lesklému materiálu.

   HLINÍKOVÁ A NEREZOVÁ

Tato dvířka se používají jako doplňková k ostatním provedením. Lze do nich vkládat pouze skleněnou výplň o síle 4 mm. Rámečky lze použít pro horní i dolní skříňky a také jako čela zásuvek.

   DŘEVĚNÁ

Dvířka z masivního dřeva jsou stále živá a časem získávají jistou patinu. Aby se dvířka ve vlhkém prostředí kuchyně nedeformovala vyrábí se z kombinace různých materiálů. Dřevěná dvířka jsou sice náročnější na údržbu, ale kuchyni přidají nádech luxusu.